Nový Triumph Street Twin

Nový Triumph Street Twin – postavený pre zábavu. Postavený pre jazdu. Postavený pre tvoju individualitu.

Nový  Triumph Street Twin je našim najnovším, najzábavnejším a najdostupnejším Boneville-om v ponuke.

  • So svojim unikátnym charakterom, ohromujúcim motorom, distingvovaným zvukom, odhalenou zadnou časťou a dynamikou jazdy, je Street Twin tým najlepším z rady Bonneville na dennodenné jazdenie
  • Poháňaný novým motorom s vysokým krútiacim momentom, je táto jednotka vŕtaná na 900 cm3 objemu. Prináša tak viac krútiaceho momentu ako jeho predchodca, v celom spektre otáčkového poľa. Takto môžete jazdiť v kľudnom tempe za sprievodu zvuku, ktorý si budete užívať.
  • Nový rám a podvozok priniesli vysokú kvalitu jazdy, nízku výšku sedadla a príjemnú pozíciu jazdca. Street Twin tak prepracoval koncept klasického motocykla pre každodenné jazdenie.
  • Dizajn je v duchu individualizmu s čistými líniami, minimalistickou kapotážou, zdvihnutými výfukovými koncovkami a celou hromadou doplnkov. Je perfektnou štartovacou pozíciou pre ďalšie úpravy.
  • Street Twin je jednou z verzií modelovej rady Bonneville so stopercentným charakterom Bonneville, pričom s prehľadom konkuruje moderným strojom.

Street Twin je inšpirovaný novou vlnou motocyklov upravovaných podľa požiadaviek majiteľa a prenáša rodovú líniu Bonneville priamou čiarou do 21. storočia bez straty akéhokoľvek prvku z jeho ikonického charakteru.

Je to najsúčasnejšia verzia nového Bonnevilla, postavená s cieľom zaujať pevné a dôležité miesto v životnom štýle každodenného jazdca. Je postavený pre zábavu, jazdu s úsmevom a tak aby si ho mohol majiteľ jednoducho upraviť podľa seba.

Je kombináciou nezameniteľného charakteru ikonického modelu Bonneville, výborného vzhľadu, dokonalého motora, nízkej výšky sedadla a možnosti jednoduchosti úprav. Toto všetko robí Street Twin najdostupnejšou a najmodernejšou klasikou pre každého jazdca.

Nový motor s vysokým krútiacim momentom

Unikátny charakter Street Twin pramení aj v novej pohonnej jednotke s objemom 900cm3 a 8 ventilmi, s pôvodom v motore modelu Bonneville.

Ako už názov značí, je to pohonná jednotka, ktorá dodáva krútiaci moment 80Nm už pri 3200 ot./min. , čo je fantastické zvýšenie o 18 % z hodnoty pôvodnej pohonnej jednotky. Krútiaci moment je posadený nízko a je rozložený rovnomerne v celom spektre otáčok.

Okamžitá reakcia na plynovú rukoväť bola dosiahnutá vďaka najnovšiemu systému elektronického vstrekovania, manažmentu motora a systému ride-by-wire novej generácie. Motor Street Twin je veľmi charizmatický s uhlom zapaľovania 270°, vďaka čomu je prísun výkonu a krútiaceho momentu lineárny a prenášaný skrz 6-stupňovú prevodovku.

Zovňajšok motora s objemom 900cm3 bol remeselne opracovaný, pričom dostal štýlovú čiernu povrchovú úpravu s množstvom detailov. Vytvorili tak súčasný motor, ktorý nesie podpis a komponenty pravých pohonných jednotiek ikonických modelov Bonneville z minulých čias.

Úplne nový nerezový, brúsený výfukový systém bol vyvinutý a odladený tak, aby priniesol ohromný dizajn a zvuk pravého Britského dvojvalca. Jeho charakter je bohatý a dunivý, na hladine ktorú ako počujete, tak aj cítite.

Ohromné zlepšenie spotreby paliva

Za štýlovým zovňajškom motora je schovaná najnovšia technológia chladenia motora kvapalinou. Tento systém bol opatrne zapracovaný do dizajnu motora tak, aby nijako nezasiahol do vizuálnej stránky, pri dosiahnutí nižších emisií a zvýšení efektivity motora. Spotreba sa takto zlepšila o ohromujúcich 36% oproti predchádzajúcej generácii.

Dynamická ovládateľnosť

Zábavnosť a dravosť ovládania tohto modelu na ceste vychádza z kompletne nového rámu a tlmičov, navrhnutých tak, aby priniesli intuitívne a presné ovládanie.

Skombinovala sa priateľská výška sedla, nového materiálu výplne sedadla, zlepšienie chodu tlmičov, prirodzenej pozícia jazdca, ergonómie… Street Twin je tak najdostupnejším Bonnevillom všetkých čias.

Moderné schopnosti

Street Twin nastavil štandard moderných schopností so zameraním technológii na jazdca. Tieto technológie priniesli stabilitu, bezpečnosť a celkovú dôveru jazdca v motocykel.
Zahŕňajú:

ABS

Anti-blokovací systém zvýšil pohodlie a dôveru jazdca v motocykel. Hlavne tak bezpečnosť.

Trakčná kontrola

Vďaka využitiu sytému Ride-by-Wire, mohla byť pridaná kontrola trakcie, ktorá bezpochyby  zvýšuje bezpečnosť  prostredníctvom kontroly krútiaceho momentu motora.

Asistent preklzu spojky

Jednoduchší a hladší chod robí jazdu jednoduchšou, pohodlnejšou a zvyšuje výdrž jazdca.

Ride-by-wire

Zlepšenie odozvy plynu, hladkosti chodu a bezpečnosti.

LED zadný svetlomet

Zapracovaný do klasickej zadnej časti, zlepšuje efektivitu využitia elektrickej energie.

USB zásuvka

Zásuvka umiestnená pri krku riadenia cez ktorú si môže jazdec nabíjať svoje elektronické zariadenia.

Imobilizér

Vysielač umiestnený v tele kľúča.

Štýlový prístrojový panel

Obsahuje jednoduché  hodiny a digitálne menu.

Obsahuje:

– Ukazovateľ zaradeného stupňa
– Merač celkovej vzdialenosti
– Dva nulovateľné  merače vzdialenosti
– Servisný interval
– Dojazd
– Stav paliva, priemernú a momentálnu spotrebu
– Možnosť vypnutia ABS a trakčnej kontroly
– Hodinky

Je možné dodatočne pridať prvky výbavy ovládanej cez tento displej. Napríklad: vyhrievané rukoväte a kontrola tlaku v pneumatikách.

Štýl kompaktnej zadnej časti

Street Twin je zaujímavým členom originálnej rady motocyklov Bonneville. Čistá, a minimalistická silueta typická pre každý Bonneville.

Štýlové detaily a prvky:

– Odlievané kolesá s čiernym lakom a linkou
– Elegantná nádrž s modernou grafikou a štýlovým chrómovým logom

– kompaktné smerovky
– Zadný LED svetlomet
– Kompaktný svetlomet s logom Triumph na kryte žiarovky
– Elegantný výfukový systém z nerezovej ocele s brúseným povrchom
– Čierne bočné kryty s logom Street Twin

– Minimalistické čierne blatníky

Nádherné farebné schémy

Street Twin prichádza v piatich zaujímavých farebných prevedeniach:

– Cranberry Red(červená) s linkami na nádrži a kolesách
– Aluminium Silver(strieborná) s linkami na nádrži a kolesách
– Matná čierna
– Jet Black(čierna metalíza)

– Phantom Black (čierna)