Ikonický Triumph Bonneville T100 nové farebné prevedenia

Triumph Bonneville T100 vďačí pôvodnej DNA Bonneville za krásne a autentické štýlové detaily.
Od kontrastného lemovania sedadla až po charakteristické chrániče kolien na typických výrezoch nádrže Bonneville, oceľový zadný blatník a typické chrómové detaily ako napríklad: chrómované zrkadlá, chrómované riadidlá, chrómový rám predného svetlometu, chrómový uzáver plniaceho hrdla.
Kompaktné a elegantné zadné LED svetlo pre úsporu energie a štýlovú vysokú viditeľnosť.

Nezameniteľná ikonická silueta Triumph Bonneville T100 modelový rok 2024 je dostupný v troch klasických farbách pričom na dvojfarebných prevedeniach je použitá pre modely radu Bonneville typická  ručne maľovaná linka ktorá oddeľuje použité farby.

Farebné prevedenia k dispozícii pre modelový rok 2024:

Competition Green/Iron Stone s ručne maľovanou linkou

Carnival Red & Fusion White s ručne maľovanou linkou

Jet Black elegantný, jednofarebný variant

Špičkové odborné znalosti lakovne Triumph využívané pri ručne maľovanej linke na nádrži sú zručnosťou, ktorá je jedinečná a vyžaduje neuveriteľnú trpezlivosť, roky skúseností a najpevnejšie ruky. Mnohé z nových dizajnov začínajú dvojfarebnou základnou schémou, kde je ručne malovaná linka vytvára spojovací bod medzi týmito dvoma farbami. Spojovacia linka sa potom opatrne ručne nanáša, zvyčajne jedným nepretržitým ťahom umelca, pomocou špecializovaného štetca s mäkkými štetinami. Akonáhle je linka na svojom mieste, je pre lepšiu ochranu proti možnému poškodeniu chránená ešte konečnou čírou vrstvou laku.Farby použité na ručné maľovanie linky majú špeciálne zloženie kde je zmiešaná farba s celulózovým lakom pre dosiahnutie správnej konzistencie, pretože bežná automobilová farba nie je vhodná na prácu so štetcom.

Triumph Bonneville T100 je vybavený dvojvalcovým motorom Bonneville s objemom 900 cm3 a vysokým krútiacim momentom Maximálny výkon je 65koní pri 7400 ot./min., zatiaľ čo maximálny krútiaci moment je 80 NM pri 3750 ot./min., pričom 80 % špičkového krútiaceho momentu je k dispozícii od 2000 ot./min do 7000 ot./min., čo poskytuje silné zrýchlenie. Pohodlie na krátkych a aj dlhších jazdách zabezpečuje pohodlné sedadlo jazdca a spolujazdca. Najnovšia generácia ABS a vypínateľná kontrola trakcie sú citlivo a nenápadne začlenené, aby maximalizovali bezpečnosť jazdca a zaistili plynulý zážitok z jazdy.

 

 

 

Triumph Bonneville T 100 Competition Green/Iron Stone s ručne maľovanou linkou

Triumph Bonneville T 100 Jet Black elegantný, jednofarebný variant

Triumph Bonneville T 100 Carnival Red & Fusion White s ručne maľovanou linkou