Triumph Bonneville Bobber 1200 Chrome Collection

Triumph Bonneville Bobber 1200 Chrome Collection unikátna limitovaná edícia dostupná len niekoľko mesiacov počas roku 2023.

Nová limitovaná edícia Triumph Chrome Collection je inšpirovaná klasickým vzhľadom, ktorý je významnou súčasťou ikonickej histórie Triumph. Od pôvodnej chrómovanej nádrže Speed Twin z roku 1937 cez Tritony zo 60. rokov 20. storočia, až po zrodenie vlastnej klasickej generácie. Nádherné limitované edície oslavujú remeselnú zručnosť a umenie, ktoré sú srdcom DNA Triumphu.
Všetky modely z Triumph Chrome Collection sú k dispozícii len počas limitovaného časového obdobia. Každý z desiatich nových modelov tejto limitovanej edície prináša jedinečný, odvážny a krásny nový pohľad na najnovšiu generáciu legendárnej modernej klasickej rady Bonneville a taktiež nový pohľad na modelovú radu Rocket 3.
Všetky modely rady Bonneville a Rocket 3 budú k dispozícii s výrazná chrómovou farebnou schémou doplnenou o nové originálne doplnky Triumph Chrome Edition.
Pripravená palivová nádrž nádrž pred pochrómovaním

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palivová nádrž nádrž proces chrómovania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palivová nádrž nádrž po procese chrómovania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triumph Bonneville Bobber Chrome Edition

Vďaka svojmu svalnatému postoju až po oceňované  jednoduché ovládanie je Bonneville Bobber okamžitým hitom. Obnažený štýl, kolesá so špicami a nezameniteľný vzhľad hardtailu – táto moderná ikona si získala ihneď po svojom predstavení verných fanúšikov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V dokonalom kontraste k svojmu tmavému vzhľadu a štýlu je nový Bonneville Bobber Chrome Edition vybavený elegantnou chrómovou palivovou nádržou, nádherne upravenou prekrytím Jet Black a decentnými trojuholníkovými logami Triumph. Nezameniteľný vzhľad je doplnený blatníkmi vo farbe Jet Black a bočnými panelmi s výrazným logom Bobber.

 

Krátky predný blatník vo farbe Jet Black je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo, špeciálne pre Bonneville Bobber Chrome Edition.

Bobber Chrome Edition  s úžasným osvedčeným dvojvalcom Bonneville 1200 poskytuje neuveriteľných 106 Newtonmetrov krútiaceho momentu, vďaka čomu Bobber poskytuje ľahkú a pohodlnú jazdu.