Nový Triumph TF 250-X

Triumph Motorcycles oficiálne uviedol na trh nový Triumph TF 250-X??, ktorý predstavuje najlepší pomer výkonu a hmotnosti vo svojej triede a najkompletnejší balík špecifikácií, aký kedy bol uvedený na ultrakonkurenčný motokrosový trh s objemom 250 cm3. Nový štvortaktný súťažný model, vyvinutý výhradne spoločnosťou Triumph v úzkej spolupráci s pretekárskymi šampiónmi vrátane Rickyho Carmichaela a Ivána Cervantesa má úplne nový základný dizajn. Výkonná pretekárska hnacia sústava a jedinečný hliníkový podvozok sú ultra kompaktné a super ľahké a motocykel je vybavený tými najlepšími komponentmi na trhu. S agresívnym štýlom je TF 250-X štíhla a odvážna a na pretekárskej trati bude okamžite rozpoznateľná vďaka minimalistickému a ľahkému vzhľadu a charakteristickej žltej a čiernej grafickej schéme Triumph Racing. Sieť špecializovaných motokrosových predajcov Triumph bude ponúkať predaj, servis, diely a nový špecializovaný sortiment oblečenia podporovaný 24/7 online systémom zásobovania dielmi optimalizovaným pre mobilné zariadenia, takže zákazníci si môžu objednať expresné doručenie priamo z trate.
Steve Sargent, hlavný produktový manažér Triumph Motorcycles povedal: „Spustenie TF 250-X je vyvrcholením významného záväzku a investície od značky Triumphu, aby sme do motokrosového sveta nielen priniesli úplne nový motocykel, ale aj dodali víťazný výkon. Aby sme to dosiahli, zameriavame sa na poskytovanie najkompletnejšieho balíka pre akúkoľvek úroveň jazdenia, od šampióna až po amatéra.
„Tento motocykel je 100% Triumph, koncipovaný, navrhnutý, vyvinutý a vyrobený našimi poprednými svetovými podvozkovými a motorovými tímami s odbornou podporou našich pretekárskych šampiónov. Začali sme s čistým listom papiera a začali sme s úplne novým dizajnom, vrátane nového motora, nového podvozku a novej elektroniky.“