Triumph Tiger 900 GT Pro

Cena s DPH: 14 865 €

Pôvodná cena : 15 225 
                                                                                                                                    Ušetríte: 360 €
Cena zahŕňa predĺženie  záruky na 2+2 roky vo výške 360,-EUR

Triumph Tiger 900 GT Pro – Nový motocykel 

Farba:
Najazdené kilometre:
Rok:
Objem motora:
Výkon: 

červená
0 km
2021
900m3
95 PS

Tiger 900 Rally Pro

Úplne nový motor s väčším objemom 900 ccm a vyšším výkonom teraz plne vyhovuje norme Euro 5 a s jedinečným poradím zážihu valcov 1, 3, 2, má úžasný   nový charakter.

Nový motor poskytuje o 10% vyšší maximálny krútiaci moment ako predchádzajúce modely Tiger 800, teraz 87 Nm pri 7 250 ot./min., s nástupom už od nižších otáčok. Výkon vzrástol  tiež v celom rozsahu otáčok, s 9% viac v strednom rozsahu a maximálnym výkonom 95 koní pri 8 750 ot./min.

Všetky nové modely Tiger 900 sú teraz vybavené najlepšími brzdami v kategórii Brembo Stylema®.

  • Nové špičkové 7 ”TFT prístroje. Na výber sú tiež štyri rôzne farby a verzie s vysokým / nízkym kontrastom pre vynikajúcu viditeľnosť v akýchkoľvek podmienkach.
  • Nová aplikácia  My Triumph a modul konektivity (iba GT Pro a Rally Pro v sérii) – umožňuje  ovládanie telefonovania, hudby, podrobnú navigáciu a ovládanie GoPro – všetko je prístupné pomocou tlačidiel ovládača a  zobrazené prehľadne na 7 ”TFT obrazovke.
  • Nové optimalizované náklonové ABS  a kontrola trakcie, s IMU
  • Až šesť jazdných režimov – Jazdecké režimy upravujú odozvu škrtiacej klapky, ABS a kontrolu trakcie pre maximálnu kontrolu jazdca za každých jazdných podmienok.
  • Nové plne LED osvetlenie s dennými svetlami (DRL *). Modely GT Pro a Rally Pro sú tiež vybavené prídavnými LED hmlovými svetlami.
  • Nový Triumph Shift Assist, obojsmerné rýchloradenie (iba GT Pro a Rally Pro) – Umožní plynulé a pohodlné radenie rýchlostí hore a dole bez spojky. Triumph Shift Assist znižuje únavu jazdca a zvyšuje radosť  z jazdy.
  • Nové bezpečné úložisko mobilného telefónu a nabíjanie cez USB (iba GT & GT Pro, Rally & Rally Pro) – V bezpečnej priehradke pod sedadlom je umiestnená praktická 5V USB zásuvka, ktorá umožňuje nepretržité používanie systému pripojenia My Triumph.
  • Modely Tiger 900  sú vybavené osvetlenými ovládačmi s 5-smerným joystickom, elektronickým tempomatom a vyhrievanými rukoväťami.
  • GT Pro a Rally Pro – Exkluzívnou súčasťou výbavy špičkových modelov Tiger 900 sú  vyhrievané sedadlá  (so samostatnou reguláciou pre spolujazdca) a systém monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS).

Doplnky a služby zahrnuté v cene motocykla


zaruka 2+2

Predĺžená záruka 2+2 roky

Cena s DPH: 360€