Brixton Cromwell 1200 už za 9 999,-EUR

 

Jazdiť v štýle starej školy

DIZAJN
S novým Brixton Cromwell 1200 môžeš jazdiť v štýle starej školy. Pretože Cromwell 1200 je nový motocykel, ktorý je vychádzajúcou  hviezdou. Bez ohľadu na povesť, Cromwell 1200 v sebe ukrýva ten správny výkon porovnateľný s najlepšími v kategórii. Takže nenechajte sa oklamať klasickými líniami. Cromwell je krásny ale surový. Takže ak hľadáš niečo odlišné, prečo sa nepozrieť na to, či pre teba nie je ten správny. Páči sa ti čo vidíš? Potom si stačí objednať testovaciu jazdu, sadnúť a prudko pridať.
MOTOR
1222 ccm objem, 1222 ccm Brixton. Vodou chladený dvojvalec dosahuje 83 koní pri 6 550 ot./min. s ohromným krútiacim momentom 108 Nm už pri 3 100 ot./min. Piesty pracujú s 8-ventilovým motorom a FCC anti-hoppingovou spojkou so 6-rýchlostnou prevodovkou. Na konci vychádza čistý
pôžitok z jazdy a bohatý zvuk vďaka 270° posunutiu kľukového čapu.
VÝFUKOVÝ SYSTÉM
Dvojitý výfukový systém je celý z nerezu vyzerá vynikajúco a znie ešte lepšie. Vo farbách Cargo Zelená a Timberwolf Šedá je verzia matná, v Backstage Čiernej je lakovaná.
TLMIČE
Technici v japonskej firme špecializujúcej sa na tlmiče KYB/Kayaba vyladili tlmiče pre Brixton Cromwell tak aby poskytovali ideálny pomer  medzi komfortom a športovosťou. Teleskopická vidlica so zdvihom 120 mm a 41 mm klzákmi poskytuje vpredu vynikajúcu odozvu. Vzadu sú dve nastaviteľné tlmiace jednotky so zdvihom 87 mm.
LED svetlá a smerovky
Obrysové svetlá, predné svetlo, zadné svetlo a smerovky sú vybavené technológiou LED.
Pneumatiky
Pre zabezpečenie vynikajúcich jazdných vlastností je potrebná nekompromisná priľnavosť pneumatík. Všetky motocykle Brixton sú vybavené špičkovými pneumatikami, a to isté platí aj pre Brixton Cromwell 1200 a preto je sériovo vybavený pneumatikami Pirelli Ph Sportscomp.  Voliteľne môžu byť použité aj širšie pneumatiky a to s rozmermi 110/80-18 vpredu a 160/60-17 vzadu.
Bosch ABS & Trakčná kontrola
Dvojkanálové ABS Bosch vo verzii 9.1 dohliada na bezpečné brzdenie Brixtonu Cromwell 1200v každej situácii. Trakčná kontrola s možnosťou vypnutia zabezpečuje bezpečnosť počas prudkej akcelerácie.TempomatVďaka motoru s objemom 1222 ccm je jazda s Brixton Cromwell 1200 komfortná. Na diaľniciach alebo dlhých okreskách stačí ovládať tempo jedným tlačidlom na ľavej rukoväti.Jazdné módy Eco a Sport: V oboch jazdných módoch je dostupný plný výkon a krútiaci moment. V Sport móde sa škrtiaca klapka otvorí rýchlejšie, čo umožňuje motoru agresívnejšiu akceleráciu.
BRZDOVÝ SYSTÉM
Cromwell je vybavený dvoma Nissin dvoj-piestikovými plávajúcimi brzdovými strmeňmi s dvoma 310 mm brzdovými kotúčmi vpredu. Vzadu pracuje dvoj-piestikový plávajúci brzdový strmeň Nissin na 260 mm brzdovom kotúči. Vpredu a vzadu je k dispozícii ABS system Bosch ABS verzia 9.1.
TFT-DISPLEJ
Všetky potrebné údaje sú prehľadne usporiadané na klasickom okrúhlom TFT displeji. V ECO móde dominuje zobrazenie rýchlosti, v Šport móde ukazovateľ otáčok. Praktický detail: diskrétny USB port naboku.