Husqvarna Enduro 701

Cena s DPH: 10 490€

Pôvodná cena: 10 690€

Husqvarna Enduro 701 – Nový motocykel

Farba:biela
Najazdené kilometre:0 km
Rok:2021
Objem motora:692.70 cm3
Výkon:74 PS

Vďaka schopnosti dobývať mestské prostredie s rovnakou schopnosťou ako aj  zradný terén dosahuje Husqvarna Enduro 701 najvyššiu úroveň všestrannosti. Husqvarna Enduro 701 kombinuje vysoký výkon s typickou švédskou funkčnosťou v štýlovom a modernom dizajne. Model Enduro 701 čerpá z desaťročí skúseností zo svetového šampionátu Enduro a z viac ako storočných odborných skúseností z vývoja a výroby motocyklov.

Husqvarna Supermoto 701 frame

RÁM
Ľahký priehradový rám je vyrobený z prvotriednej chróm-molybdénovej ocele a bol vyvinutý tak, aby zabezpečoval presné ovládanie motocykla a dodával jazdcovi úplnú istotu. Vďaka presne vypočítanej torznej tuhosti a pozdĺžnemu ohybu sa na jazdca prenáša podrobná spätná väzba.

Husqvarna Supermoto 701 subframe

PODSEDLOVÝ RÁM A PALIVOVÁ NÁDRŽ
Samonosný zadný podsedlový rám s integrovanou 13-litrovou palivovou nádržou je dokonale umiestnený pre čo najlepšie rozloženie hmotnosti. Jednodielna konštrukcia, ktorá bola vyrobená v procese rotačného formovania termoplastov, váži iba 5,2 kg a je vyrobená z vysoko pevného polyamidu.

PHO_BIKE_DET_fork-701enduro-20_#SALL_#AEPI_#V1

ODPRUŽENIE WP (PREDNÉ)

Predná vidlica WP XPLOR poskytuje zdvih 250 mm a výkon špeciálne zameraný na enduro jazdu. Vidlica pozostáva z otvoreného usporiadania kazety s pružinou v každom okruhu a funkcie deleného tlmenia. Ľavá noha je určená na tlmenie kompresie a pravá noha vidlice je určená na tlmenie odskoku.

PHO_BIKE_DET_shock-701enduro-20_#SALL_#AEPI_#V1

ODPRUŽENIE WP (ZADNÉ)

Vysokovýkonný zadný tlmič WP EXPLOR so zdvihom 250 mm je plne nastaviteľný na útlm a odskok. Tento systém odpruženia zabezpečuje neprekonateľné schopnosti v každom teréne.

PHO_BIKE_DET_701-cylinder-head-2017_#SALL_#AEPI_#V1

Kompaktná konštrukcia s jedným vačkovým hriadeľom s hlavami ventilov, 4-ventilová hlava valcov je vybavená 42 mm sacími ventilmi a 34 mm výfukovými ventilmi ovládanými robustným systémom vahadla, ktorý poskytuje presné časovanie ventilov pri vysokých otáčkach motora. Zapaľovanie je dvojité, pričom každá zo sviečok má individuálne nastavenie časovania zapaľovania pre optimálne spaľovanie paliva vo veľkej spaľovacej komore.

PHO_BIKE_DET_ridebywire-701sm-20_#SALL_#AEPI_#V1

Systém elektronického vstrekovania paliva Keihin je vybavený 50 mm telom škrtiacej klapky bez mechanického prepojenia s rýchlopalom. Keď jazdec otáča rýchlopalom a škrtiaca klapka sa otvára alebo zatvára, pričom škrtiaca klapka je elektronicky riadená systémom riadenia motora (EMS). EMS nepretržite porovnáva parametre motora s údajmi zo senzorov a podľa toho upravuje škrtiacu klapku, čo vedie k dokonalému dodaniu sily a odozve škrtiacej klapky.

PHO_BIKE_DET_701-21-gearbox_#SALL_#AEPI_#V1

Ľahká 6-stupňová prevodovka je vybavená funkciou quickshiftera, ktorý umožňuje plynulé radenie rýchlostí hore alebo dole bez použitia spojky. Systém využíva dva snímače, jeden snímač je na ramene radenia, ktorý detekuje pohyb na tyči radiacej páky, keď jazdec preraďuje nahor. Druhý snímač detekuje zaradenie prevodových stupňov a prispôsobuje sa parametrom motora tak, aby umožňoval jednoduché radenie pri akýchkoľvek otáčkach alebo zaťažení motora.

PHO_BIKE_DET_ridemodes-701sm-20_#SALL_#AEPI_#V1

Pomocou spínača na riadidlách možno výkonovú charakteristiku motora za chodu ľahko nastavovať pomocou výberu z dvoch jedinečných jazdných režimov. Režim 1 ponúka športovú odozvu na plyn a citlivú kontrolu trakcie v zákrutách, vďaka čomu je minimálny šmyk kolies a kolesá pre optimálny výkon pri jazde na ulici. Režim 2 poskytuje agresívnejšiu odozvu škrtiacej klapky so zníženou kontrolou trakcie, čo umožňuje driftovanie a úplnú kontrolu nad kĺzačkou zameranou na trať alebo bezpodmienečné použitie ulice. Novinka pre rok 2021, funkcia Supermoto ABS je integrovaná aj do režimu 2. V režime Supermoto funguje ABS iba na prednom kolese a na jazdcovi, ktorý má v prípade potreby plný výkon Supermota kontrolu nad uzamknutím zadného kolesa.

PHO_BIKE_DET_tractioncontrol-701-20_#SALL_#AEPI_#V1

Náklonový systém kontroly trakcie  sleduje rýchlosť zadného kolesa a okamžite (v priebehu milisekúnd) reaguje, ak je rotačná rýchlosť zadného kolesa neprimeraná jazdnej situácii. Systém funguje tak, že znižuje výkon motora plynulým, sotva vnímateľným zásahom do škrtiacej klapky, kým systém nezníži sklz na optimálnu úroveň pre zvolený jazdný režim a aktuálny uhol sklonu. Pre jazdcov, ktorí hľadajú úplnú kontrolu nad svojím motocyklom, je možné vypnúť aj kontrolu trakcie.

PHO_BIKE_DET_brakes-701enduro-20_#SALL_#AEPI_#V1

Nový strmeň Brembo Monoblock prednej brzdy vyniká tuhosťou a minimálnou hmotnosťou. Vďaka hliníkovej, CNC jednodielnej konštrukcii spĺňa výzvy novej úrovne výkonu požadovanej pre Supermoto. Brzdy sa vyznačujú výnimočnou brzdnou silou so zlepšeným brzdným citom, čo ho výsledkom je vynikajúca ovládateľnosť v každej situácii.  Vpredu sa o bezpečnosť stará radiálne namontovaný 4-piestikový strmeň s  320 mm plávajúcim kotúčom a vzadu jednopiestikový strmeň s 240 mm plávajúcim kotúčom. Najnovšia technológia náklonového ABS od spoločnosti Bosch zaručuje maximálnu bezpečnosť.

PHO_BIKE_DET_tripleclamp-701enduro-20_#SALL_#AEPI_#V1

CNC hliníkový okulár prednej vidlice
Eloxovaný CNC hliníkový okulár prednej vidlice je určený pre potreby vysokého výkonu kategórie Supermoto. Štýlove spracovanie a precízna konštrukcia prenáša jazdcovi podrobnú spätnú väzbu správania sa prednej časti motocykla na ceste.

PHO_BIKE_DET_slipperclutch-701sm-20_#SALL_#AEPI_#V1

PREKLZOVÁ SPOJKA
Spojka APTC (Adler Power Torque Clutch) od spoločnosti Adler umožňuje využitie vyššej rýchlosti v zákrutách tým, že maximalizuje priľnavosť zadného kolesa pri prudkom zrýchlení, ako aj zabraňuje nestabilite zadného kolesa a poskakovaniu pri prudkom brzdení do zákruty. Jazdec si tak užíva maximálnu kontrolu a perfektné podraďovanie v každej situácii.

PHO_BIKE_DET_a2-701enduro-20_#SALL_#AEPI_#V1

KOMPATIBILITA S LICENCIOU A2
Vďaka špecifickej mape motora A2, ktorá obmedzuje výkon na 30 kW, je 701 supermoto vhodné pre držiteľov preukazov A2, ktorí túžia po úžasnej agilite a ovládateľnosti v kombinácii s najnovšími technologickými inováciami.

Ostatné doplnky pre váš motocykel

Nájdete v našom e-shope pre doplnky