Triumph Tiger 900 GT LS

Cena s DPH: 12 195 €

Pôvodná cena : 13 355
                                                                                                                  Ušetríte:1160
Cena zahŕňa predĺženie  záruky na 2+2 roky vo výške 360,-EUR

Triumph Tiger 900 GT low seat – Predvádzací motocykel

Farba:
Najazdené kilometre:
Rok:
Objem motora:
Výkon: 

biela
300 km
2021
900m3
95 PS

Triumph Tiger 900 GT znížená verzia

Úplne nový motor s väčším objemom 900 ccm a vyšším výkonom teraz plne vyhovuje norme Euro 5 a s jedinečným poradím zážihu valcov 1, 3, 2, má úžasný   nový charakter.

Nový motor poskytuje o 10% vyšší maximálny krútiaci moment ako predchádzajúce modely Tiger 800, teraz 87 Nm pri 7 250 ot./min., s nástupom už od nižších otáčok. Výkon vzrástol  tiež v celom rozsahu otáčok, s 9% viac v strednom rozsahu a maximálnym výkonom 95 koní pri 8 750 ot./min.

Všetky nové modely Tiger 900 sú teraz vybavené najlepšími brzdami v kategórii Brembo Stylema®.

  • Nové špičkové 7 ”TFT prístroje. Na výber sú tiež štyri rôzne farby a verzie s vysokým / nízkym kontrastom pre vynikajúcu viditeľnosť v akýchkoľvek podmienkach.
  • Nová aplikácia  My Triumph a modul konektivity (iba GT Pro a Rally Pro v sérii) – umožňuje  ovládanie telefonovania, hudby, podrobnú navigáciu a ovládanie GoPro – všetko je prístupné pomocou tlačidiel ovládača a  zobrazené prehľadne na 7 ”TFT obrazovke.
  • Nové optimalizované náklonové ABS  a kontrola trakcie, s IMU
  • Až šesť jazdných režimov – Jazdecké režimy upravujú odozvu škrtiacej klapky, ABS a kontrolu trakcie pre maximálnu kontrolu jazdca za každých jazdných podmienok.
  • Nové plne LED osvetlenie s dennými svetlami (DRL *). Modely GT Pro a Rally Pro sú tiež vybavené prídavnými LED hmlovými svetlami.
  • Nové bezpečné úložisko mobilného telefónu a nabíjanie cez USB (iba GT & GT Pro, Rally & Rally Pro) – V bezpečnej priehradke pod sedadlom je umiestnená praktická 5V USB zásuvka, ktorá umožňuje nepretržité používanie systému pripojenia My Triumph.
  • Modely Tiger 900  sú vybavené osvetlenými ovládačmi s 5-smerným joystickom, elektronickým tempomatom a vyhrievanými rukoväťami.

Doplnky a služby zahrnuté v cene motocykla


zaruka 2+2
Predĺžená záruka 2+2 roky v cene motocykla

Cena s DPH: 360€

Copyright © 2017 | Design by EXWEB