Triumph Street Triple RS

Cena s DPH: 10 695 €

Pôvodná cena 12 255

 
                                Pôvodná cena : 12 255                                                                  
      Ušetríte: 1 560 €
Cena zahŕňa predĺženie  záruky na 2+2 roky vo výške 360,-EUR

Triumph Street Triple RS  – predvádzací motocykel

Farba:
Najazdené kilometre:
Rok:
Objem motora:
Výkon: 

matná čierna
1372 km
2020
765 cm3
123 PS

Ľahký, rýchly, zábavný, svižný a štýlový – Street Triple je od svojho uvedenia v roku 2007 lídrom  vo svete motocyklov s jeho nezameniteľných  charakterom a vzrušujúcim trojvalcovým  motorom. Nanovo definoval kategóriu strednej športovej kubatúry a stal sa prvou voľbou pre kombináciu agresívneho vzhľadu, ľahkého intuitívneho ovládania, vzrušujúcej sily a jedinečného zvuku trojvalca.

Street Triple, vychádajúci  zo svojho renomovaného  trojvalca 675 ccm v roku 2017, na ešte viac vzrušujúcich 765 ccm, znovu definoval túto kategóriu a stal sa najľahším motocyklom vo svojej triede so všetkou novou najmodernejšou technológiou, vysokovýkonným podvozkom a výnimočným podpisom spoločnosti Triumph, charakteristickým vysokým štandardom  povrchovej úpravy a detailov.

Nový Street Triple RS, ktorý predstavuje výrazný krok vo výkone, ťaží z významnej aktualizácie Euro 5 pre svoj charakteristický trojitý motor s objemom 765 cm3, ktorý vyvinul tím odborníkov spoločnosti Triumph Moto2TM. Výsledkom je výrazné zvýšenie krútiaceho momentu, ktorý je teraz v strednom rozsahu o 9% vyšší, s vrcholmi pri ešte vyšších 79 Nm pri 9 350 ot./min. Nové potrubie na vyváženie výfuku vyhladzuje krivku krútiaceho momentu pre vzrušujúci, použiteľný krútiaci moment od najnižšej hodnoty a v celom rozsahu otáčok.

V strednom rozsahu sa tiež zvýšila sila o 9%, pričom vrcholila na 123 PS pri 11 750 ot./min., Čo robí z nového Street Triple RS úplne návykovú jazdu. Medzi novinky v oblasti motora patrí nová výfuková vačka optimalizovaná pre vyšší výkon v strednom rozsahu a nové vyššie precízne obrábanie kľukového hriadeľa, spojky a vyvažovača, ktoré znižuje zotrvačnosť a znižuje hmotnosť motora.

Škrtiaca klapka je  teraz ešte citlivejšia v dôsledku zníženia zotrvačnej sily o 7%, a v kombinácii so zvýšením krútiaceho momentu v celom rozsahu otáčok prináša pozoruhodné zlepšenie reakcie.

Nový tlmič výfuku Street Triple RS  vďaka sytému dvojitého katalyzátora umožňuje plynom prechádzať  plynulejšie a taktiež lepšie znižuje emisie. Je doplnený  prémiovou športovou koncovkou z uhlíkových vlákien, a poskytuje výrazne vylepšený a výraznejší  zvuk. Výsledkom  vylepšenia výfukového systému a úplne nového sacieho potrubia sa spoločne zvyšuje ostrosť a čistotu tónu s plynulejšou rovnováhou medzi zvukom nasávania a tlmiča.

Kultivovaná prevodovka v novom Street Triple RS má krátky 1. a 2. prevodový stupeň, čo poskytuje mimoriadny výkon pri akcelerácii a hladké radenie rýchlostí.  Precízne spracovanie tiež umožilo znížiť hmotnosť súčiastok, a znížiť tak efekt zotrvačnosti. Street Triple RS montuje vysokokvalitnú klznú  protiblokovaciu spojku,  pre ovládanie s minimom námahy a vysokou presnosťou.

Doplnkyzaruka 2+2

Predĺžená záruka 2+2 roky

Cena: 360 €

Copyright © 2017 | Design by EXWEB