Online shop
Facebook

TRIUMPH THRUXTON MY 2014

 

Café racer. Znovu objavený.

Bol pomenovaný podľa slávnej závodnej dráhy a inšpirovaný Ton Up Boys z 60. rokov. Thruxton je najšportovejší Modern Clasic Triumphu a ako autentický café racer prináša jedinečné zážitky.

Športové jazdecké pozície, 18” kola, megafónové výfuky a závodmi inšpirovaný prúžok na palivovej nádrži vyvolávajúci spomienky na Race Café pretekanie v uliciach, ale technické prevedenie odpovedá 21. storočiu. Čistý chod vstrekovacieho dvojvalcového motora s objemom 865cc je naladený pre vyšší výkon a spoľahlivosť. Podvozok prináša moderné ovládanie vďaka nastaviteľnej vidlici 41mm a prednému brzdovému kotúču 320 s dvojpiestkovými brzdičmi.

 

Je to motocykel, ktorý rozbúcha srdce tých, ktorí si pamätajú jeho začiatok, ale i mladých jazdcov, ktorí hľadajú autentické retro zážitky, ktoré im prináša jedine Triumph.

·       Autentický štýl "Café racer"

·      Vyladený radový dvojvalec s objemom 865cm3 a výkonom 69 koní

·       Klasické vypletané kolesá s ráfikmi z ľahkej zliatiny

·       Výkonný plávajúci kotúč s priemerom 320mm

·       Dvojročná záruka bez obmedzenia na kilometre

Inšpirovaný Boneville-om , postavený na základe "café racer-ov" 60.rokov a pomenovaný po  trati v Hampshire , kde Triumph dosahoval ohromné výsledky. Thruxton je najšportovejším modelom z produkčnej rady Classic od Triumph-u pre skutočných znalcov.

S jeho nízko uloženými riadidlami, vypletanými kolesami s hliníkovým ráfikom a pretekárskym pásom, ktorý sa tiahne cez celý motocykel, vyzerá Thruxton, akoby bol pripravený výjsť na povrch historickej pretekárskej dráhy.

Zatlačte na tlačidlo štartéra  a užívajte si uspokojujúce mrmlanie, aké môže ponúknuť len klasický Anglický radový dvojvalec. Motocykle sú dizajnované bez jedinej chyby , tak aby evokovali emócie a žiadny iný motocykel nevytvára väčšie ako Triumph Thruxton.

Dvojvalcový motor Bonevillu s objemom 865cm3 a ventilovým rozvodom DOHC, bol prepracovaný pre výkon , tým pádom Thruxton produkuje 69koní. Vďačí za to zmenenému profilu vačkovej hriadele a piestom s vyššou kompresiou.

Riadenie je taktiež prepracované.S jeho 41mm chrómovou vidlicou a dvojitému zadnému tlmeniu , ktoré má nastavené predpätie pružiny, si môžete nastaviť podvozok podľa vášho štýlu jazdy  a taktiež to patrí ku klasickému športovému dizajnu. Plávajúci predný kotúč s priemerom 320mm,dodáva brzdný účinok ďaleko pred motocyklami zo 60.rokov.

Tak ako by ste určite očakávali, vlajková loď klasickej rady značky Triumph, oplýva jemnými povrchmi a kvalitnými komponentami. Spätné zrkadlá na koncoch riadidiel, dotvárajú minimalistické línie,zatiaľ čo kolesá z ľahkej zliatiny,výbava na riadidlách ,športový lak a megafónové koncovky výfukov zaisťujú modelu Thruxton vernosť štýlu "café racer".

Pre zvýšenie športových predpokladov modelu Thruxton je k dispozícii celá škála  originálnych doplnkov Triumph.Nájdete tu: aerodynamické kapotáže a pre tých ktorý majú ambície  zobrať svoj Thruxton na pretekársku dráhu, je v ponuke aj nádherný pretekársky výfuk Arrow , ktorý zvýši výkon a zvuk vášho radového dvojvalca

Thruxton – závodný retroštýl

Inšpirovaný café racermi šesťdesiatych rokov úplne unikátny Triumph Thruxton doslova dýchá retroštýlom.

Poháňaný nezamenitelným dvojvalcom Triumph o objeme 865ccm a osadený hliníkovými ráfikmi, nastavitelným zadným tlmičom a výbornou pozíciou jazdca, Thruxton MY14 benefituje z niektorých drobných vylepšení ako sú revidované výfuky pre ešte lepší zvuk.

Motocykel poslednej špecifikacie sa taktiež vyznačuje rovnakými opracovanými detailami rebrovania motora a čierným chladiacím rozvodom spolu s chromovaným krytom reťaze ako Bonneville. Ochranný   štítok vo farbe s linkou uprostred sa spolu s krytom sedla spolujazdca stáva štandardným vybavením.

Dostupný v čiernej Phantom Black a zelenej Brooklands Green.

Lifestyle Servis Tuning Financovanie