Online shop
Facebook

TRIUMPH BONEVILLE MY 2014

 

The Bonneville. Say no more.

Jeho názov je pojmom medzi motocyklami. Je to legenda a výsledok viac než 50 ročného úspešného vývoja a moderná autentická interpretácia pôvodného motocyklu. Tento symbol rebelstva a nezávislosti je ešte príťažlivejší vďaka nízkemu sedadlu, plne vstrekovaciemu motoru s objemom 865cc a ľahkými 17 palcovými liatinovými kolesami pre ešte ostrejšie ovládanie. Prirastie vám k srdcu, bez toho aby vám spravil prievan v peňaženke.

 

             Moderná verzia klasického Britského radového dvojvalc

          Nízka výška sedadla pre jednoduché a citlivé riadenie

                                       Kolesá z ľahkej zliatiny prispievajú k ľahkému ovládaniu a dizajnu 70. rokov

     Verzia SE ponúka vyššiu výbavu a dvojfarebný lak

Dvojročná záruka bez obmedzenia na kilometre

Je pomenovaný po mieste  , kde Triumph zlomil množstvo pozemných
rýchlostných rekordov v 50.rokoch .Boneville je pre mnoho ľudí
najikonickejší Triumph všetkých čias.

Pôvodne predstavený v roku 1959 , bol Boneville motocyklom , ktorý porážal motocykle v pretekoch sériových motocyklov až do 70. rokov. Dnešný Boneville berie štýl a ducha slávnych 70.rokov a mieša ich s moderným strojárenstvom pre vytvorenie klasického Britského dvojvalca pre 21.storočie.

Vzduchom chladený motor s objemom 865 cm3 je moderného dizajnu,ale vytvorený tak aby vyzeral ako originálny radový dvojvalec zo 60.rokov. Spomenieme napríklad kryty moderných vstrekovačov s dizajnom klasických karburátorov. Pod retro dizajnom sa skrýva moderný a využiteľný motocykel , ktorý chce osloviť začiatočníkov aj skúsených motocyklistov. Stlačte vypínač

elektrického štartéra a nový Boneville ,s výrazným zvukom aký môže mať len radový dvojvalec,okamžite ožíva. Zdravých 68 koní a 68Nm točivého momentu dáva modernému Bonevillu ovládateľný výkon , ktorý je doma ako v meste tak aj na otvorenej ceste.

17 palcové kolesá z ľahkej zliatiny robia Boneville svižným a ľahko ovládateľným , zatiaľ čo výška sedadla len 740mm , robí motocykel dostupným pre všetky vekové kategórie.Krátke blatníky a štýlové, chrómované, megafónové koncovky výfukov dotvárajú vzhľad 70.rokov.

K modelom Boneville je taktiež dostupná široká škála voliteľného príslušenstva , ktorá zahŕňa sedadlá, plexi štíty a kožené bočné tašky

Bonneville – štýlový a elegantný

Triumph Bonneville je osadený sedemnásťpalcovým liatým predným kolesom, ktorého veľkosť zabezpečuje najnižšiu výšku sedla zo všetkých klasikov Triumph, ktorá činí len 740mm. Výborná ergonomika a ovládatelnosť predurčujú motocykel k ideálnemu „retro city biku“.

S rastúcím záujmom mladých náročných jazdcov sa v Bonneville snúbi štýl a substancia vychádzajúca z jeho typického paralelného dvojvalca 865ccm, ktorý dáva dostatok sily ako pre jazdu v meste, tak aj na dlhšiu vzdialenosť. Tento nový motocykel sa taktiež chváli novými výfukmi s o poznanie lepším zvukovým prejavom.

Pôvodná potlač nádrže sa zmenila na odznak, zatiaľčo teraz motocykel prichádza v čiernej Phantom Black, striebornej Lunar Silver alebo bielomodrej Crystal White/Sapphire Blue. Blok motoru a hlava valcov je teraz opatrená iným rebrovaním k zvýrazneniu klasického britského dvojvalca, zatiaľčo rozvody chladiaceho oleja sú teraz sotva viditelné.

Nové sedlo Bonnevillu sa skladá z dvojitého vinylu a lepšej výplne za účelom eště vyššieho komfortu. Motocykel je tiež osadený čierným držiakom pre spolujazdca.

 

Lifestyle Servis Tuning Financovanie