Husqvarna Svartpilen 401

Cena s DPH: 5 680€

Husqvarna Svartpilen 401 – Nový motocykel

Farba: strieborná
Najazdené kilometre: 0 km
Rok: 2021
Objem motora: 373 cm3
Výkon: 32 KW

Husqvarna Svartpilen 401 sa nijako neospravedlňuje za svoju robustnú príťažlivosť. Podľa definície je Svartpilen motocyklom ktorý je doma na pomedzí veľkomestského ihriska. Svoj ľahký a priebojný motor využíva na navigáciu v bočných uličkách a je majstrom všetkých prieskumov.

PHO_BIKE_DET_vp401-20-engine_#SALL_#AEPI_#V1

MOTOR A PREVODOVKA

Svartpilen 401 je poháňaný moderným jednovalcovým motorom s objemom 373 cm3, ktorý je pozoruhodne kompaktný. S krútiacim momentom 37 Nm ktorý je k dispozícii už pri nízkych otáčkach  a v kombinácii so šesťstupňovou prevodovkou je ideálny pre jazdu v meste.

PHO_BIKE_DET_sp401-20-frame_#SALL_#AEPI_#V1

RÁM

Rám je základom charakteru a vynikajúcej agility modelu Svartpilen 401. Rám je zváraný robotom, vyrobený z vysoko pevnej chrómmolybdénovej ocele pomocou hydroformovaných rúr. Rám je nielen pevný, a zároveň aj ľahký, čo je zárukou vynikajúceho ovládania a detailnej spätnej väzby pre jazdca. Optimalizovaný pomocný rám je predĺžený o 40 mm pre väčšie pohodlie spolujazdca.

PHO_BIKE_DET_sp401-20-brakes_#SALL_#AEPI_#V1

BRZDY

Svartpilen 401 je vybavený hydraulickými brzdovými strmeňmi ByBre, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších štandardov, a v kombinácii s 320 mm prednými a 230 mm zadnými perforovanými oceľovými kotúčmi, ktoré  umožňujú výbornú ovládateľnosť a sebavedomý brzdný výkon. Vitpilen 401 je tiež vybavený najmodernejším systémom Bosch ABS, ktorý zaisťuje najvyššiu úroveň bezpečnosti pri rôznych brzdných podmienkach.

PHO_BIKE_DET_sp401-20-suspension_#SALL_#AEPI_#V1

ODPRUŽENIE WP

Odpruženie WP na Svartpilen 401 je vyrobené podľa náročných štandardov a zaisťuje najvyššiu úroveň kvality a remeselného spracovania. Predná vidlica má priemer 43 mm. Zadné odpruženie zabezpečuje progresívny systém tlmenia pripojeným priamo ku kývnej vidlici. Vysoko kvalitné komponenty umožňujú dynamické riadenie ktoré je optimálne v náročnom mestskom prostredí.

PHO_BIKE_DET_sp401-20-wheel_#SALL_#AEPI_#V1

KOLESÁ

17-palcové disky so špicami sú dizajnovým vrcholom modelu Svartpilen 401. Kolesá ponúkajú jedinečný zmysel pre štýl a sú tiež veľmi robustné a ponúkajú prvotriednu spoľahlivosť v nepredvídateľnom a náročnom mestskom prostredí.

PHO_BIKE_DET_vp401-20-controlzone_#SALL_#AEPI_#V1

RIADIDLÁ A OKULÁR

Riadidlá v štýle „Offroad“ sú spojené s kovaným hliníkovým okulárom a vďaka svojmu typickému a jedinečnému vzhľadu sú stredobodom modelu Svartpilen 401. V súlade s minimalistickým vzhľadom a autentickým dizajnom v ovládacej zóne motocykla nie je nijaká kapotáž. Na riadidlách  je umiestnená digitálna prístrojová doska ktorá ma na starosti zobrazenie všetkých  potrebných informácií.

PHO_BIKE_DET_vp401-20-lights_#SALL_#AEPI_#V1

SVETLÁ

Predné a zadné svetlá sú charakteristickými prvkami modelu Svartpilen 401 a využívajú najnovšiu technológiu LED. Svetlá nie sú iba dizajnérskymi kúskami ale ponúkajú vynikajúci svetelný výkon a viditeľnosť v mestskom prostredí.

Ostatné doplnky pre váš motocykel

Nájdete v našom e-shope pre doplnky

Copyright © 2017 | Design by EXWEB