Beta RR 300 2T Racing MY 2021

Cena s DPH: 8190€

Pôvodná cena:8 890€

Ušetríte 700,-€

BETA RR 300 2T Racing – Nový motocykel 

Farba:
Najazdené kilometre:
Rok:
Objem motora:
Výkon: 

červená
0km
2021
293,10 cm3

BETA RR 300 2T Racing cena je s DPH. Motocykel je nový. K motocyklu je k dispozícii technický preukaz a Certificate of Conformity.

Modely Beta Racing majú k dispozícii navyše oproti modelom Standard nasledovnú špecifikáciu:

Podvozok

Vidlica Kayaba AOS s uzavretou kartušou ø 48 mm: nová pružinová vidlica KYB, ktorá sa vyznačuje dizajnom uzavretej kartuše, je vo svete enduro dobre známa a je už roky lídrom v tomto odbore. Úzka spolupráca medzi spoločnosťami Beta a Kayaba viedla k vytvoreniu produktu ad hoc, ktorý sa vyznačuje novým dizajnom pätiek a nastaveniami výslovne určenými pre modely RR. Eloxovanie vnútorných častí minimalizuje klzné trenie, zatiaľ čo štandardné možnosti nastavenia kompresie a odskoku vám umožňujú vždy nájsť optimálne nastavenie. Vidlica Kayaba preto zaručuje vynikajúcu prevádzku za všetkých podmienok používania, maximálnu spoľahlivosť a ľahké nastavenie.

Zadný tlmič ZF ø 46 mm s novou kalibráciou: ďalšie prepracované nastavenie vám umožňuje využiť vlastnosti nového rámu naplno.

Čierny eloxovaný okulár prednej vidlice.

 Premix 2T modely

V reakcii na požiadavky jazdcov, ktorí sú čoraz náročnejší na hmotnosť, sa oddelenie výskumu a vývoja  Beta rozhodlo tento rok vzdať používania automatického zmiešavača, aby sa minimalizovala hmotnosť bicykla.  Zmiešavač je možné s nízkymi nákladmi nainštalovať neskôr ako doplnkové príslušenstvo (art. č. 040.46.002.82.00).

Špeciálne komponenty

 Rýchloupínací čap predného kolesa: nevyhnutný pre úsporu drahocenných sekúnd počas pretekov, pretože urýchľuje opravy pneumatík.

Chrániče Vertigo: pevná konštrukcia v kombinácii s podmanivým dizajnom a grafikou „In Mold“ robia toto príslušenstvo mimoriadne dôležitým pri jazde v teréne.

Pneumatiky Metzeler Six Days: záruka v teréne. Nie je náhoda, že sú najpoužívanejšími v enduro súťažiach, jazdí na nich aj viacnásobný majster sveta  Steve Holcombe.

Stúpačky v čiernej farbe: vďaka veľkej opornej ploche a oceľovým čapom zaručujú optimálne držanie v každej situácii. Robustná, ale zároveň mimoriadne ľahká štruktúra zaručuje aj dlhú životnosť.

Zadná rozeta s eloxovaným hliníkovým jadrom a oceľovými zubami: predstavuje dokonalú zmes medzi ľahkosťou a odolnosťou.

Napínač reťaze eloxovaný červený.

Závodné sedlo s vreckom na dokumenty a novým čalúnením, pohodlnejšie a s lepšou priľnavosťou.

Čierna eloxovaná radiaca páka a pedál zadnej brzdy.

Uzáver prevodového oleja, uzáver motorového oleja a uzáver olejového filtra z červeného eloxovaného hliníka.

Polepy ráfikov Racing v červenej farbe.